39D107G050EJ6
MFR.Part #
39D107G050EJ6
JLCPCB Part #
C1611445
Package
Plugin,D13xL41.7mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 100uF 41.7mm 500hrs@85℃ 50V 插件,D13xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded