39D206F450GL6
MFR.Part #
39D206F450GL6
JLCPCB Part #
C1613460
Package
Plugin,D19.3xL54.4mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 20uF 450V 500hrs@85℃ 54.4mm 插件,D19.3xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded