Y07859R60000B9L
MFR.Part #
Y07859R60000B9L
JLCPCB Part #
C1464316
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.6Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS