39D108G040GP0
MFR.Part #
39D108G040GP0
JLCPCB Part #
C1612874
Package
Plugin,D19.3xL67.1mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 1000uF 40V 500hrs@85℃ 67.1mm 插件,D19.3xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded