39D117F100FL6
MFR.Part #
39D117F100FL6
JLCPCB Part #
C1625887
Package
Plugin,D16.1xL54.4mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 100V 110uF 48mm 500hrs@85℃ 54.4mm 插件,D16.1xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded