39D108G025GL6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
39D108G025GL6
JLCPCB Part #
C1610850
Package
Plugin,D19.3xL54.4mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 1000uF 25V 500hrs@85℃ 54.4mm 插件,D19.3xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded