36DY153F050BM2A
MFR.Part #
36DY153F050BM2A
JLCPCB Part #
C1615607
Package
Bolt,D52.8xL69.9mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 15000uF 2000hrs@85℃ 22.22mm 50V 52.8mm 69.9mm 螺栓,D52.8xL69.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS