LQR2W222MSEFBN
MFR.Part #
LQR2W222MSEFBN
JLCPCB Part #
C1617753
Package
Bolt,D51xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 2200uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 8.7A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS