36DE173G075BC5L
MFR.Part #
36DE173G075BC5L
JLCPCB Part #
C1616460
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 17000uF 22.22mm 75V 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS