36DE123G050AC2A
MFR.Part #
36DE123G050AC2A
JLCPCB Part #
C3813820
Package
Bolt,D36.9xL108mm
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 108mm 12.7mm 12000uF 36.9mm 50V 螺栓,D36.9xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS