34D218H035JT7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
34D218H035JT7
JLCPCB Part #
C3307990
Package
Plugin,D25.4xL92.1mm
Description
-10%~+100% 190mΩ 2100uF 3.269A@120Hz 35V Plugin,D25.4xL92.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS