RNC55H4870BRRE565
MFR.Part #
RNC55H4870BRRE565
JLCPCB Part #
C3540762
Description
-65℃~+175℃ 125mW 487Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors