30D505G025BA5
MFR.Part #
30D505G025BA5
JLCPCB Part #
C1602362
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 25V 5uF 6.3mm 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded