ELXY350ETD560MFB5D
MFR.Part #
ELXY350ETD560MFB5D
JLCPCB Part #
C1668960
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 273mA@100kHz 35V 56uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS