30D156M040BA2A
MFR.Part #
30D156M040BA2A
JLCPCB Part #
C1602381
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 15uF 17.6Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 40V 58mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded