ELXZ500ETD470MFB5D
MFR.Part #
ELXZ500ETD470MFB5D
JLCPCB Part #
C5113928
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 104mA@120Hz 13mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS