30D107M063DD5A
MFR.Part #
30D107M063DD5A
JLCPCB Part #
C1604317
Package
Plugin,D9.5xL24mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 2.426Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 24mm 256mA@120Hz 63V 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL24mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded