30D107G050DH2
MFR.Part #
30D107G050DH2
JLCPCB Part #
C1631800
Package
Plugin,D9.5xL38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 38mm 50V 9.5mm 插件,D9.5xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded