30D106G050CB2A
MFR.Part #
30D106G050CB2A
JLCPCB Part #
C1600765
Package
Plugin,D8xL17.5mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 10uF 17.5mm 2000hrs@105℃ 50V 8mm 插件,D8xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded