30D156G050CB2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
30D156G050CB2
JLCPCB Part #
C1600676
Package
Plugin,D8xL17.5mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 15uF 17.5mm 2000hrs@105℃ 50V 8mm 插件,D8xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded