BFC237673912
MFR.Part #
BFC237673912
JLCPCB Part #
C3789045
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 9.1nF ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS