1.5KE6.8A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE6.8A-E3/51
JLCPCB Part #
C77788
Package
DO-201AA
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 10.5V 143A@10/1000us 1mA 5.8V 6.45V TVS Unidirectional DO-201AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS