1N4151W-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1N4151W-E3-18
JLCPCB Part #
C17527961
Package
SOD-123
Description
1 Independent 150mA 1V@50mA 410mW 4ns 500mA 50V 50nA@50V SOD-123 Switching Diodes ROHS