RN60D3012FBSL
MFR.Part #
RN60D3012FBSL
JLCPCB Part #
C1428930
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors