135D826X9015C2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D826X9015C2
JLCPCB Part #
C1664289
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 15V 3.9Ω 82uF ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors