135D405X9060C2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D405X9060C2
JLCPCB Part #
C1662228
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 4uF 60V 9.3Ω ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors