135D567X9006F2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D567X9006F2
JLCPCB Part #
C4986266
Package
Plugin,D7.5xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 2.5Ω 560uF 6V ±10% 插件,D7.5xL16.3mm Tantalum Capacitors