135D476X9050F2
MFR.Part #
135D476X9050F2
JLCPCB Part #
C1662115
Package
Plugin,D7.5xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 3.7Ω 47uF 50V ±10% 插件,D7.5xL16.3mm Tantalum Capacitors