135D146X9125F2
MFR.Part #
135D146X9125F2
JLCPCB Part #
C1662194
Package
Plugin,D7.5xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 14uF 5.7Ω ±10% 插件,D7.5xL16.3mm Tantalum Capacitors