135D505X9050C2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D505X9050C2
JLCPCB Part #
C4980061
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 50V 5uF 8Ω ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors