P0805Y1603LBT
MFR.Part #
P0805Y1603LBT
JLCPCB Part #
C3932586
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount