135D397X9030T2
MFR.Part #
135D397X9030T2
JLCPCB Part #
C1662633
Package
Plugin,D9.9xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 30V 390uF ±10% 插件,D9.9xL19.5mm Tantalum Capacitors