135D227X9030F6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D227X9030F6
JLCPCB Part #
C1651950
Package
Plugin,D7.5xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 2.5Ω 220uF 30V ±10% 插件,D7.5xL16.3mm Tantalum Capacitors