134D227X9050F6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
134D227X9050F6
JLCPCB Part #
C1651848
Package
Plugin,D7.5xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 220uF 50V 900mΩ ±10% 插件,D7.5xL16.3mm Tantalum Capacitors