135D277X9015F2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D277X9015F2
JLCPCB Part #
C1662501
Package
Plugin,D7.5xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 15V 2.5Ω 270uF ±10% 插件,D7.5xL16.3mm Tantalum Capacitors