135D127X9025T2
MFR.Part #
135D127X9025T2
JLCPCB Part #
C1661818
Package
Plugin,D9.9xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 120uF 2.6Ω 25V ±10% 插件,D9.9xL19.5mm Tantalum Capacitors