134D156X9100C6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
134D156X9100C6
JLCPCB Part #
C1662519
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 100V 15uF 3.5Ω ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors