Y000755K6000T0L
MFR.Part #
Y000755K6000T0L
JLCPCB Part #
C1477961
Description
-55℃~+125℃ 55.6kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors