109D157X9030F2
MFR.Part #
109D157X9030F2
JLCPCB Part #
C1652049
Package
Plugin,D7.9xL20.2mm
Description
-55℃~+125℃ 150uF 2.5Ω 30V ±10% 插件,D7.9xL20.2mm Tantalum Capacitors