RT-05NL7--510R
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
RT-05NL7--510R
JLCPCB Part #
C412429
Package
0805
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS