CR-10JL7---10K
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-10JL7---10K
JLCPCB Part #
C4106136
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS