PWR05FTEG3301045
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
PWR05FTEG3301045
JLCPCB Part #
C5120083
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 400mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS