CSR0207FTDU2200
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CSR0207FTDU2200
JLCPCB Part #
C4013364
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS