AR05DTCW24R9
MFR.Part #
AR05DTCW24R9
JLCPCB Part #
C319735
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS