AR03BTCX1782
MFR.Part #
AR03BTCX1782
JLCPCB Part #
C2984330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS