CR-06FL7--49R9
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-06FL7--49R9
JLCPCB Part #
C3970314
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS