CR-06FL7--180K
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-06FL7--180K
JLCPCB Part #
C2924205
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS