ARG02BTC1542
MFR.Part #
ARG02BTC1542
JLCPCB Part #
C1509609
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS