ARG05BTC6202
MFR.Part #
ARG05BTC6202
JLCPCB Part #
C2828693
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS