CR-05FL7---9K1
MFR.Part #
CR-05FL7---9K1
JLCPCB Part #
C416121
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS